'> Drone Çekimi - Adana Havadan Görüntüleme - Adana Drone

Drone Çekimi

 

Drone Çekimi yaptırmak için en iyi adrestesiniz. Profesyonel dronlarımız ile sizlere keyifli ve heyecanlı görüntüler sunmak için çalışıyoruz. Biz de Drone Adana  olarak bu noktada siz değerli müşterilerimiz için drone çekimi  faaliyetlerimizi devam ettiriyoruz. İster emlak, inşaat çekimleri olsun gerek düğün, tanıtım filmi çekimleri olsun pek çok farklı türde hizmet sunuyoruz. Sürekli güncel tuttuğumuz envanterimiz ile her türlü ihtiyacınıza en hızlı çözümleri üretiyoruz.

 

Drone Kullanım Alanları Nelerdir?

 •  Hobi amaçlı kullanılabilir
 •  TV ve Film Sektörü için kullanılabilir
 •  Gözetme ve kontrol amaçlı kullanılabilir
 •  İlk yardım için kullanılabilir
 •  Trafik için kullanılabilir
 •  Kargo amaçlı kullanılabilir.
 •  Güvenlik amaçlı kullanılabilir

Böylece Drone kullanım alanları daha sayamadığımız bir çok alanda kullanılmaktadır siz de bu kadar kullanım alanının oldugunu tahmin etmiyordunuz değil mi ? Evet dediğinizi duyar gibiyim 🙂 ilerleyen günler de teknoloji ile birlikte bu alanlarda artacaktır bunları gördükten sonra hemen drone çekimi yapmak isteyeceksiniz fakat bence hemen acele etmemenizi öneriyorum. Unutmayalım ki hiçbir teknoloji tam öğrenilmediği takdirde size tat vermez.

 

Drone Türleri Nelerdir?

Drone çekimi yapmadan önce drone türleri hakkında bilgimiz olmalı ki, hangi drone’nun bize uygun olduğuna karar vermemiz gerekiyor öyle değil mi ?

 1. Profesyonel çekimler için kullanılan dronleler
 2. Oyuncak drone’lar
 3. Yarış drone’ları olarak sınıflandırabiliriz.

Drone Çekimi Nerelerde Yapılmaz?

Şimdi en önemli konuya gelelim. Drone çekimi nerelerde yapılmaz sorusundan başlayalım. Konusunda en çok dikkat etmemiz gereken konulardan ilki bence yasaklar hakkında. Gerekli kurallara uymadan üzgünüm ki drone çekimi yapamazsanız. Drone çekimi yapmadan önce İHA’ya insansız hava aracı olan cihazımızı kayıt yaptırmamız gerekiyor. Bu konuyu dikkate almanızı kayıt olmadan uçuş yapmamanızı öneririm. İHA’nın internet sitesinde gerekli açıklamalar zaten yapılmaktadır. Size bu başlık altında nerelerde çekim yapmamanız gerektiği konusunda bilgilendireceğim.

 1. Askeri Bölgeler ve askeri bölgelere yakın olan bölgeler
 2. Hava limanları ve hava limanlarına yakın olan bölgeler
 3. Devlet mülklerinin olduğu alanlar
 4. İnsanların üzerinden
 5. Yasak olan böğeler

 

Drone Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Yazıyı okurken kararınızı kesinlikle verdiyseniz ve drone çekimi için  alacaksanız, drone alırken nelere dikkat edilmelidir sorusunu cevaplama sırası geldi. Önce drone türleri  yazımızı okuduysanız onun üzerinden gidelim; oyuncak alanında, çekim yapma alanında ve buna benzer pek çok alanda drone var bildiğiniz gibi. Bu yüzden kendinize en uygun drone’u tanımanız ve ne istediğinizi, ne amaçla kullanacağınızı bilmeniz gerekir. Bununla ilgili profesyonel yardım alabiliriz Drone modelleri hakkında araştırma yapıp, ne işe yaradıklarına bakmamız gerekir. Alacağımız drone markası ve modeli üzerinde yoğunlaşmamız gerekir. Bunlar ile ilgili bir sonra ki makalemizde dron türlerinin en popüler olanları ile devam edecegiz.

 

 

 


1 yorum

Adana Dron Çekimi | Adana Dron · Aralık 18, 2018 10:11 pm tarihinde

[…] için çalışıyoruz. Biz de Drone Adana  olarak bu noktada siz değerli müşterilerimiz için dron çekimi  faaliyetlerimizi devam ettiriyoruz. İster emlak, inşaat çekimleri olsun gerek düğün, […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir