'> ADANA DRONE PROFESYONEL HİZMET - Adana Drone

Türkiye’nin en güzel şehirlerinden olan Adana’da, Drone hizmeti vererek firma sahiplerinin vizyonunu geliştirirken firmalara ise değer katıyoruz. Adana Drone hizmeti sayesinde; halkla ilişkiler çalışması da yürüterek insanların gözünde şirketinizin değerini arttırabilirsiniz. Profesyonel ekiple birlikte yürütülen Drone çekimi, yüzlerce referans sayesinde kaliteli bir şekilde yapılmaktadır. Müşterilerimizin firmalarına Drone’lar sayesinde video ve fotoğraf çekerken canlı yayın özelliği sayesinde markanıza değer katıyoruz.

Adana Drone hizmeti, Adana’da yaşayan tüm vatandaşlarımız ve faaliyet gösteren tüm firmalarımız için geçerlidir. Firmanıza katacağınız yeni video ve fotoğraflar sayesinde, mevcut işinizi daha çabuk sürede büyümenize yardımcı olacaktır. Gayrimenkullerinizi ise satmanıza olanak sağlayacak Drone hizmeti, hem uygun fiyata yapılırken hem de sertifikalı ekibimiz tarafından profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Hem marka hem de potansiyel olarak Adana’daki en iyi Drone’lara sahip olmamız nedeniyle Adana’daki en kaliteli Drone işlerini gerçekleştirmekteyiz.

Adana Drone Hizmet Kalitemiz

Adana’nın tüm ilçe ve mahallelerine Drone çekimi hizmeti sağlamaktayız. Müşterilerimizin isteklerine göre fotoğraf ya da video çekip müşteriye en kaliteli şekilde teslim etmekteyiz. Bünyemizde bulunan tüm ekibimiz İnsansız Hava Aracı (İHA) Ticari Pilot Sertifikası’na sahiptir. Ticari Pilot Ehliyeti bulunan tüm ekibimiz, alanında uzun yıllardır çalışan ve sayısız referansı olan tam profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Adana Drone faaliyetimiz sırasında hiçbir mağduriyet söz konusu olmadan firmanızın geleceğini yukarıdan gözetleyerek müşterilerimize aktarmaktayız.

Firmamız bünyende en iyi şekilde verilen Drone hizmeti, uygun fiyatlı olarak müşteriye yansıtılmaktadır. Müşterinin Drone çekimi sırasında ödeme konusunda zorlanmaması için nakit ya da kredi kartı ödeme seçeneğimiz de bulunmaktadır. Adana’daki en uygun fiyatı sağlayan ekibimiz, dört dörtlük çekim ile müşterileri memnun etmeye devam etmektedir. Adana’daki uçan gözünüz olan hizmetimiz, maksimum performans minimum ödeme imkanı ile müşterilerin karşısında bulunmaktayız. Ayrıca, bünyemizdeki tüm Drone’lar 5 kilometre yüksekliğe ve uzun süre havada kalabilecek kapasiteye sahiptir. Düşündüğünüzden fazlasını yapmak ve profesyonel şekilde icra etmek için müşterilerimize Drone hizmeti sağlamaktayız.

Drone Faaliyet Alanlarımız

Adana Drone hizmeti sağlayan ekibimiz, Adana’nın her yerine hızlı bir şekilde intikal etme özelliğine sahip. Bünyemizdeki arabalar ile vermiş olduğunuz konum adresine kısa sürede ulaşıp en iyi Drone’larla hizmet sağlamaktayız. Müşterilerimizin çalışma alanlarına göre hizmet sağlıyoruz, bunlardan bazıları ise şu şekildedir;

  1. İnşaat projeleri, inşaat halinde binalar, inşaat faaliyetleri
  2. Maden ocakları, maden sahaları
  3. Turistik bölgeler, gezilecek alanlar
  4. Önemli kazılar, insan gücünün yetmeyeceği alanlar
  5. Gayrimenkullere ait tüm ev, inşaat ya da iş yerleri
  6. Hastane, okul, iletişim ve hizmet sahaları
  7. Düğün, kına, nişan, sünnet, asker geceleri gibi eğlence anları
  8. İsteğe göre kolluk kuvvetlerine
  9. Doğal Afet Olayların Arama/Kurtarma
  10. Evlilik Teklifi

Ayrıca büyük firmalarda görünmeyen alanları video / fotoğraf ya da canlı çekim özelliği ile gösterebilmekteyiz. Ekibimizdeki tüm Drone’lar, en gelişmiş özelliklere sahip olduğu için tam teşekkürlü bir şekilde canlı yayın da yapabilmektedir. Firmanızda göstermek istediklerinizi ister küçük ister büyük ekranda kolaylıkla gösterebilirsiniz.

Adana Drone İle Kazanacaklarınız

Adana Drone hizmeti sağlayan profesyonel ekibimiz sayesinde şirketinizin değeri yükselirken kişisel olarak da vizyon sahibi olacaksınız. Çünkü; firmanızın yukarıdan bakılması, yukarıdan detaylı olarak insanlara aktarılması insanlarda şaşkınlığa neden olacak ve olumlu olarak bu şaşkınlık size dönecektir. Sahip olduğumuz tecrübe sayesinde, firmaların canlı yayın ile kaderlerini değiştirmiş ve daha iyi yerlere gelmesini sağlamış bulunmaktayız. Firmamız bir şirket olduğu için bütçenizden de çok masraf gitmeyecektir.

Adana bölgesinde faaliyet gösteren firmanız için yeni bir imaj yaratılmış olup PR çalışması sayesinde şirketiniz beklenilen yere gelmiş olacaktır. Alanında lider konumda bulunan Drone’lar ile, canlı yayın yapma, video ve fotoğraf çekme ile hizmet sağlamaktayız. Bunların hepsini aynı anda alma imkanınız olacak ve portföyünüzü en iyi şekilde yansıtma şansınıza sahip olacaksınız. Drone’lar havadaki gözünüz olacak ve istediğiniz şekilde kullanma imkanına sahip olabileceksiniz. Havadan kısa yolla bakmanın en iyi yolu olan Drone’lar, müşterimizin isteğine göre başlangıçta intro ekleyerek müşterinin firmasına değer katıyor ve videonuzu renkli sunuma çeviriyoruz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir