'> Adana Drone Çekimi - 4K Profesyonel Çekim Hizmeti - Adana Drone

İçindekiler Tablosu

Adana Drone Çekimi

Adana Drone Çekimi yaptırmak istiyorsanız işi bu konuda profesyonelleşmiş kişilere bırakmanız sizin için en iyisi olacaktır. Bu işin uzmanları hangi açıdan nereleri ne şekilde çekim yapılacağını bildiğinden dolayı tüm tecrübelerini drone çekimi yaparken  sizlerin en iyi ve en güzel şekilde yararlanabilmeniz için kullanacak.

Görüntülerinizi izlerken havadan daha önce hiç bu şekilde görmedim diyeceğiniz türden görüntüler ile şaşkına ve bir okadar da hayretlere düşürecek görüntüler elde edebilirsiniz. En mutlu günlerinizde en özel görüntüleri elde etmek için artık drone ile çekim yapmak bir ayrıcalık haline geldi.

Resimde gördüğünüz üzere dron ile çekim yapan kişi gibi çekim yaparken tüm dikkatler dron üzerinde ve kumandada olmak zorundadır. Dron çekimi sırasında hem görüntüyü kumanda üzerindeki ekrandan kontrol edip hemde drone bakıp çarpmamak için kontrol etmemiz gerekiyor.

Dron Çekimi

Havadan çekim faaliyeti Drone ya da Flycam adı verilen insansız hava araçları ile gerçekleştirilir. Yerin yaklaşık olarak üç yüz metre  kadar yukarısına çıkabilen bu kameralar gerek standart çekimlerden daha detaylı gerekse daha az masraflı olmaları nedeni ile günümüzde tercih edilmektedir. Bu nedenle artık yeni nesil havadan görüntüleme işlemleri dronlar ile yapılmaktadır.

Sizde Dron çekimi yaptırmak istiyorsanız iletişim kısmından bilgilerinizi bırakarak detaylı bilgi almak için sizi arayabiliriz. Adana Dron çekimi olarak akdeniz bölgesinde belirlediginiz yerlerde çekim işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

 

Merkezi konumumuz Adana olması ile birlikte Adana ve çevre illerde de faaliyet göstermekteyiz. Tüm organizasyonlar havadan görüntü desteği canlı yayınlarınız için sizlere dron çekimi konusunda sınırları zorlayarak en güzel görüntüleri sunuyoruz.

Sizlerde dron ile havadan görüntüleme yani dron çekimi yaptırmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Detaylar anasayfa üzerinde en alt kısımda bulunan iletişim formunu doldurmanız olacaktır. İyi uçuşlar 🙂


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir